Featuring:
Martin Boržek and Riccardo Tamburini
Neseniai pristatyta „Telos“ atnaujinimo programa yra tikras žingsnis į ateitį. Šis tvarus ir ekonomiškas būdas patobulinti savo termovizorių jau dabar traukia visos Europos medžiotojų žvilgsnius.
Anot dviejų iš susidomėjusiųjų, Martin Brožek ir Riccardo Tamburini, „Pulsar“ iniciatyva atveria dar neregėtas termovizijos pasaulio perspektyvas.
Nauja, iki šiol nematyta paslauga, gerokai palengvinanti „Telos“ savininkų gyvenimą – taip galima apibūdinti šviežią „Telos“ atnaujinimo programą. Jos esmė – suteikti galimybę „Telos“ naudotojams atnaujinti turimo termovizoriaus dalis į geresnes, o naujas funkcijas atrasti palaipsniui, savu tempu.
Tai reiškia, kad įsigiję „Telos“ termovizorių, galite neskubėdami susipažinti su jo savybėmis, suprasti, kurias iš jų norėtumėte pagerinti, o tai padaryti sau tinkamu laiku, neskubant pirkti naujo prietaiso.
Ši nauja paslauga leidžia „Pulsar“ pasiūlyti išties ilgaamžį prietaisą. Jei vidutiniškai elektroninis įrenginys tarnauja nuo dvejų iki penkerių metų, dabar jo gyvavimo trukmė gali pailgėti bent jau dvigubai.
Martin Brožek
Kaip pastebi Martin Brožek, medžiotojas iš Čekijos, „Telos“ atnaujinimo paslauga į termovizorių pasaulį įneša naujų vėjų ir demonstruoja pažangų požiūrį į tvarumą bei klientus.
„Ši programa rodo didelę pagarbą naudotojų investicijoms į savo įrangą ir suteikia galimybę atnaujinti pagrindinius termovizoriaus komponentus. Tokiu būdu senesni prietaisai išlieka aktualūs ilgesnį laiką, o tai pašalina visiškai naujo įrenginio įsigijimo poreikį. Tai – socialiai atsakingas žingsnis, padedantis mažinti atliekų kiekį ir pratęsiantis prietaisų gyvavimo ciklą“, – sako Martin.
Medžiotojas iš Italijos Riccardo Tamburini, neseniai atnaujinęs savo „Telos XQ35“ į „Telos LRF XL50“, pažymi, kad technologijos vystosi ypatingai sparčiai, todėl neatsilikti nuo paskutinių tendencijų ir turėti naujausią įrangą nėra lengva. Pasak jo, „Telos“ atnaujinimo paslauga šią problemą sprendžia itin efektyviai.
„Žinoma, daugelis žmonių norėtų turėti naujausią prietaisą rinkoje, tačiau tai pareikalautų didelių išlaidų. Galimybė atnaujinti savo termovizorių pašalina šią kliūtį“, – sako Riccardo.
Kokias „Telos“ termovizorių dalis galima atnaujinti? Nors tai priklauso nuo modelio, yra trys galimybės: patobulinti jutiklį, objektyvo lęšį arba pridėti lazerinį tolimatį, jei prietaisas yra be jo. Tai reiškia, kad galite atnaujinti visus „Telos“ modelius, išskyrus „Telos LRF XL50“ – galingiausią „Pulsar“ termovizorių.
Šios paslaugos veikimo mechanizmas yra paprastas. Nusprendę patobulinti savo „Telos“ termovizorių, apsilankykite mūsų svetainėje, patikrinkite galimus atnaujinimus ir pasinaudokite čia esančia specialia skaičiuokle, pateiksiančia apytikslę darbų kainą. Tuomet kreipkitės į vietinį „Pulsar“ pardavėją arba platintoją, perduokite jiems savo prietaisą ir luktelėkite. Atnaujintą termovizorių savo rankose turėtumėte laikyti už maždaug 30 dienų.
Svarbu pridurti, kad atnaujintoms dalims yra suteikiama visiškai nauja trejų metų garantija, tačiau visam prietaisui ji išlieka tokia pati, kokia buvo.
Galiausiai medžiotojas Martin pastebi, kad pristačiusi „Telos“ atnaujinimo programą, „Pulsar“ rinkoje ima diktuoti naujus tam tikrų praktikų standartus.
„Internetinė atnaujinimo skaičiuoklė yra ypač patogus įrankis. Ji leidžia lengvai susigaudyti tarp potencialių patobulinimų bei parodo, kiek išleistumėte pasirinkę skirtingus atnaujinimo parametrus. Apskritai, į šiuos „Pulsar“ žingsnius žvelgiu ypač pozityviai. Atrodo, kad tokia iniciatyva gali nustatyti naujus klientų aptarnavimo ir prietaisų ilgaamžiškumo standartus rinkoje“, – sako Martin.
Daugiau informacijos apie „Telos“ atnaujinimo paslaugą ieškokite čia: https://telosupgrade.pulsarvision.com/lt.
Martin Brožek
Prieš įsigydami bet kokį naktinio ar termovizinio matymo prietaisą, įsitikinkite, kad jo naudojimas yra leidžiamas vietos įstatymų. Mūsų ambasadoriai gyvena skirtingose šalyse ir nuolat keliauja – būtent tai leidžia jiems legaliai testuoti skirtingus prietaisus. Mes jokiu būdu neskatiname ir nepalaikome mūsų gamintų prietaisų naudojimo tada, kai tai draudžia įstatymai ar kiti teisiniai aktai. Jei norėtumėte sužinoti daugiau apie eksporto ir pardavimų ribojimo politiką, kviečiame jus paspausti nuorodą, kur rasite daugiau informacijos: Eksporto ir pardavimų ribojimo politika.