South Africa
Neseniai pasakojome apie tai, kaip „Pulsar“ padeda kovoti su brakonieriais Pietų Afrikoje, o šiandien norime pakalbėti apie medžioklę šioje teritorijoje. Pietų Afrika pasižymi išskirtine gyvūnija ir tampa puikiu pabėgimu nuo niūrių žiemos dienų, tad vilioja daugelį europiečių.
Nijala, sunė ir baltasis raganosis yra tik keletas iš gyvūnų, kuriuos čia galima medžioti, o Schalk Kruger, mūsų produktų platintojas iš Pietų Afrikos, medžioklę šioje vietovėje apibūdina kaip „visiškai kitokią“ nei, pavyzdžiui, kaimyninėse šalyse.
Riccardo Tamburini, mūsų prekės ženklo ambasadorius iš Italijos, yra vienas iš laimingųjų – kelionėse jis lydi ir filmuoja medžiotojų procesą, tad žiemą dažnai išvyksta į užsienį. Afrika buvo viena iš vietų, kurioje jam teko pabuvoti pastaruoju metu. Pirmasis patarimas, kurį iš jo gavome – atidžiai išnagrinėti vietinius įstatymus: „Termovizinių kamerų, įskaitant ir monoklių, naudojimas medžioklei gali būti draudžiamas. Dažnu atveju naktį Afrikoje medžioti negalima, tačiau medžiojant liūtus ar leopardus šis draudimas gali negalioti. Tokiais atvejais, termovizinę kamerą galima naudoti tik kaip monoklį. Ji taip pat gali praversti bandant miškuose aptikti gemzes.“
Kokie mėgstamiausi prietaisai padeda atlikti šią užduotį? Išskirtinės kokybės „Pulsar Merger LRF XP50“ termoviziniai žiūronai ir „Axion 2 LRF XG35“ dėl kompaktiškumo. Ką bendro jie turi? Įtaisytą lazerinį tolimatį, kuris padeda itin tiksliai išmatuoti atstumus.